Erb města Mladá Boleslav Oddíl na facebooku Logo oddílu Znak České basketbalové federace Znak České basketbalové federace
 Dnešní datum: 19.03.2024  | Hlavní stránka | Zápasy | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Na 5.ZŠ se konaly finálové turnaje 3. a 4. tříd v minibasketbalu

Finálových turnajů ve dnech 5. a 12.2.2019 se účastnili vítězové osmi základních škol, které určili kola turnaje na školách. Vlastní finálové turnaje byly hrány ve dvou skupinách z nichž pak první dvě družstva postupovala do finálové skupiny, kde vzájemná utkání rozhodla o pořadí v turnaji. V třetích třídách zvítězila 3.ZŠ před 8. ZŠ, 7.ZŠ a ZŠ Kosmonosy a ve 4.třídách zvítězila ZŠ Kosmonosy před 3.ZŠ, 7.ZŠ a 5.ZŠ.

Celého turnaje se zúčastnilo 53 třid z osmi základních škol a věříme, že hodiny strávené s basketbalem pod vedením trenérů z basketbalového oddílu TJ Auto Škoda, byly pro děti příjemným zpestřením hodin tělesné výchovy.

Poděkování patří vedením základních škol, které umožnily konání základních kol turnajů na jednotlivých základních školách, vedení 5.ZŠ za poskytnutí důstojného prostředí sportovní haly ke konání finálových turnajů a firmě ŠKOENERGO, která tyto sportovní aktivity podporuje

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jirka Mladý | Vytisknout článek )