Erb města Mladá Boleslav Oddíl na facebooku Logo oddílu Znak České basketbalové federace Znak České basketbalové federace
 Dnešní datum: 25.01.2020  | Hlavní stránka | Zápasy | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Vydáno dne 13. 03. 2017 (710 přečtení)

Po třech utkáních víkendu  hráčky TJ Auto Škoda Mladá Boleslav zůstávají v čele tabulky krajského přeboru a již jen jedno vítězství v posledním utkání je dělí od zisku titulu krajského přeborníka.

AŠ Mladá Boleslav – ŠBK P-H Sadská 45:59 (14:7 25:22 29:44)

V pátek dohrávaly boleslavské hráčky odložené utkání s celkem ze Sadské. Jednalo se o zápas o první příčku v soutěži. Boleslavské hráčky si do odvety přivezly 17 bodový náskok ze hřiště soupeřek. Pokud tedy chtěly pomýšlet na vítězství v soutěži potřebovaly vyhrát nebo minimálně neprohrát tímto rozdílem. Od začátku utkání dominovaly pod oběma koši obrany obou týmů. Nicméně si mírný náskok vypracovaly boleslavské hráčky a do druhé půlky utkání šly s 3 bodovým náskokem. Po poločasové změně stran však došlo u boleslavských hráček k naprostému výpadku koncentrace, kdy dokázaly dát za čtvrtinu hry pouze 4 body. Rázem vedl soupeř ze Sadské o 15 bodů a situace pro boleslavské hráčky před vstupem do poslední čtvrtiny byla kritická. Ve čtvrté čtvrtině se naštěstí domácí hráčky vzpamatovaly a dokázaly zlepšenou hrou udržet výsledek na přijatelném rozdílu 14 bodů. I přes prohru v tomto zápase si tak domácí hráčky udržely naději bojovat o titul v soutěži.
Statistika AŠ: Body: Dřevová 28, Vitovská 7, Baboráková a Houšková 4, Ledvinová 2, Kolářová, Peštová, Kolářová a Vinšová 0
čtvrtiny 14:7, 11:15, 4:22, 16:15, trojky: 2, šestky: 12/5

AŠ Mladá Boleslav – Sokol Dobřichovice 70:32 (19:12 30:18 46:29)

Do sobotního utkání s týmem z Dobřichovic vstupovaly boleslavské hráčky s odhodláním vyhrát a udržet si tak i nadále první příčku v tabulce. V utkání byly od začátku lepším týmem. Postupně si dokázaly vypracovat mírný náskok, který postupně navyšovaly a v polovině utkání nebylo pochyb o vítězi. Domácí hráčky nakonec dokázaly vyhrát 38 bodovým rozdílem.
Statistika AŠ: Body: Dřevová 30, Peštová 14, Baboráková 10, Kolářová 8, Houšková 4, Nováková a Paurová 2, Vitovská 0
čtvrtiny 19:12, 11:6, 16:6, 24:8, trojky: 1, šestky: 23/19

AŠ Mladá Boleslav – BC Slaný 64:54 (22:18 36:37 50:49)

k nedělnímu utkání přijel na boleslavskou palubovku silný soupeř ze Slaného. Pro soupeřky to bylo poslední utkání v sezóně. V zápase neměly co ztratit, kdežto boleslavské hráčky potřebovaly vyhrát. Prakticky po celou dobu utkání si nedokázal ani jeden z celků vytvořit větší bodový náskok a utkání bylo velice vyrovnané. V koncovce utkání však rozhodla větší bojovnost a zlepšená střelba ze střední vzdálenosti. Boleslavské hráčky tak slavily další vítězství.
Statistika AŠ: Body: Dřevová 22, Sopirjáková 18, Vinšová 11, Houšková 6, Kolářová 5, Peštová 2, Nováková a Vitovská 0
čtvrtiny 22:18, 14:19, 14:12, 44:5, trojky: 2, šestky: 13/8

Ke svému poslednímu utkání v sezóně nastupují hráčky v pátek 17.3. od 18:00 ve Sportovní hale v Mladé Boleslavi. V případě výhry v tomto utkání se stanou vítězi soutěže. Přijďte je proto podpořit do hlediště sportovní haly.

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jirka Mladý | Vytisknout článek )