Erb města Mladá Boleslav Oddíl na facebooku Logo oddílu Znak České basketbalové federace Znak České basketbalové federace
 Dnešní datum: 26.01.2022  | Hlavní stránka | Zápasy | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Auto Škoda Mladá Boleslav – Sokol Vyšehrad 67:76

Ve třetím kole 1. ligy basketbalistů  hostila AŠ na své palubovce Sokol Vyšehrad.

Do střetnutí vstoupili hráči AŠ úspěšně a po pár minutách hry vedli o 8 bodů. Soupeř ale do poločasu vyrovnal hru i skóre. Ve druhém dějství  se družstva  přetahovala o každý bod až do koncovky třetí čvrtiny, kdy si hosté vypracovali desetibodový náskok. V těchto fázích hry již měli potíže s fauly podkošoví hráči AŠ a soupeř se začal více prosazovat z pod koše. Obrat nepřineslo ani několik zisků míče z osobních i zónových presinkových obran, a tak si boleslavští basketbalisté budou muset na další vítězství počkat. Čtvrté  kolo sehrají na horké půdě mnohaletého účastníka nejvyšší soutěže Spartě Praha a doma je mohou diváci opět povzbudit  v sobotu 8.10. od 18. hodin ve sportovní hale, kdy hostí Benešov.

Trenér AŠ Skřivánek ml. zhodnotil utkání: „Ve všech odehraných utkáních zatím střídáme dobré herní úseky se špatnými. Těch špatných jsme se nevyvarovali ani v tomto zápase a úsek od 26.-29. minuty jsme prohráli 0:10, závěrečnou minutou ¾ , po oddechovém čase, jsme se sice vrátili, košem ze hry a trojkou Procházky v poslední vteřině ¾ do zápasu, ale už ne do vedení. O klíčových hráčích Vyšehradu jsme věděli, ale stejně si svoje odehráli.

My jsme hráli ve velké rotaci všech hráčů a zapas jsme stavěli na týmovosti. V našem dresu vynikl Sýkora (16 bodů, 10 doskoků, 5 asistencí).

Střetnutí nám prohrála velice nízká úspěšnost střelby za 2 i za 3 body, i přes relativně volné pokusy, o čemž svědčí nastřílených pouhých 67 bodů, a špatný obraný doskok.“

Body AŠ: Sýkora 16 (10 doskoků, 5 asistencí), Skřivánek  9, D.Dvořák, P.Dvořák a Pacovský 8, Kejmar 7, P.Valc 4 (10 doskoků), Frýda a Procházka 3, J.Valc 1, Dědek a Hlaváč

Trojky:3:7 TH: 23/18:16/9 Fauly:20:20 Průběh:20:15, 35:36, 50:55

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jirka Mladý | Vytisknout článek )