Erb města Mladá Boleslav Oddíl na facebooku Logo oddílu Znak České basketbalové federace Znak České basketbalové federace
 Dnešní datum: 26.01.2022  | Hlavní stránka | Zápasy | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Basketbal Svitavy B - AŠ Mladá Boleslav 89:64

Domácí Svitavy, posílení o hráče NBL,  se zřejmě v první polovině jen rozehrávali a proto vedla AŠ v poločase o tři body. Ve třetí čtvrtině si hráči AŠ museli připadat jak statisté, když domácí tým zcela ovládl  palubovku sportovní haly a neuvěřitelnou úspěšností střelby z tříbodové vzdálenosti si zajistil pohodový 17 bodový náskok. Čtvrtá čtvrtina i přes zvýšenou snahu hostí o zvrat v utkání jen potvrdila  aktuálně lepší formu domácího týmu.

Body AŠ: Kejmar a P.Valc 12, P.Dvořák, Ďurech a Skřivánek 7, Frýda a Kosovič 5, D.Dvořák 3, Hlaváč, Procházka a J.Valc 2, Matoušek

Trojky: 10:7 TH: 23/14:11/7 Fauly: 14:16 Průběh: 14:17, 39:43, 70:53

BC Chrudim – AŠ Mladá Boleslav 70:66

V nedělním utkání byla opět první polovina v režii hráčů AŠ a tak stejně jako ve Svitavách vedl náš tým v poločase o tři body. Utkání mělo i v druhém poločase velmi vyrovnaný průběh a oba týmy se střídali ve vedení. V závěru utkání se štěstí přiklonilo na stranu domácích, když naše družstvo nevyužilo možnost srovnat skóre utkání dvěma trestnými hody

Body AŠ: P.Valc 14, D.Dvořák a Kejmar 9, P.Dvořák 8, Frýda 7, Skřivánek a J.Valc 5, Procházka a  Matoušek 3, Ďurech 2, Hlaváč 1

Trojky: 5:8 TH: 27/19:15/8 Fauly: 17:23  Průběh: 21:15, 36:39, 54:52

Po dvou porážkách je naše družstvo na čtvrtém místě 2.ligy  a o udržení na této pozici, která zajišťuje postup do finálové skupiny a boj o postup do 1.ligy, se bude muset poprat v posledních čtyřech utkáních základní části.

Proti dvou vedoucím týmům KP se ženy Auto Škody neprosadily

AŠ Mladá Boleslav – BK Kralupy Junior B    60 : 72

O výsledku utkání rozhodl výpadek herní koncentrace v druhé čtvrtině, kdy se hostujícímu týmu podařilo získat náskok 12 bodů. Ve třetí části hry narostl tento náskok až na 21 bodů a i přes zvýšenou agresivitu v obraně a úspěšné rychlé protiútoky domácích se hostům podařilo díky vysoké úspěšnosti trestných hodů  vítězství udržet.

Body AŠ:  Kubínová 19, Ondrášiková 14, Sopirjaková 13, Antošová 7, Kolářová 3, Baboráková a Vitovská po 2, Osaulenko.

Čtvrtiny 15:19, 10:18, 14:17, 22:17, trojky 3:0, šestky 23/15: 22/17, fauly 18:15.

AŠ Mladá Boleslav – BC Benešov B    57 : 67

V poločase by na ukazateli stav 24:40 pro Benešov hlavně v důsledku vlažného začátku domácích a neschopnosti ubránit nacvičené akce soupeře.  Přes až dvacetibodový náskok nesložily domácí hráčky zbraně a zvýšeným úsilím v obraně a zlepšením úspěšnosti střelby dokázaly stahovat postupně náskok soupeře až na 9 bodů. Hostující družstva Benešova si však taktickou hrou v závěru svůj náskok udrželo.

Body AŠ:  Kubínová 14, Ondrášiková a Vitovská po 11, Osaulenko 6, Antošová 5, Kolářová a Sopirjaková po 4, Baboráková 2.

Čtvrtiny 13:22, 11:18, 8:12, 25:15, trojky 1:1, šestky 13/6 : 15/12, fauly 18:14.

[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jirka Mladý | Vytisknout článek )