( ! ) Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/users/softcom/mlboleslav.cz/web/basket/myweb.php on line 63
20.0008248296include_once( '/home/users/softcom/mlboleslav.cz/web/basket/myweb.php' )../view.php:19
30.0008248528CWebStat->CWebStat( )../myweb.php:291
40.0020250144mysql_result ( )../myweb.php:63
Utkání družstev oddílu 6.-7.11.2010
Erb města Mladá Boleslav Oddíl na facebooku Logo oddílu Znak České basketbalové federace Znak České basketbalové federace
 Dnešní datum: 09.08.2020  | Hlavní stránka | Zápasy | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Vydáno dne 11. 11. 2010 (1266 přečtení)

Vedle mužů A odehrála svá mistrovská utkání o víkendu 6.-7.11. 2010 další čtyři družstva oddílu. Na domácí palubovce hráli muži C, ženy a žákyně. Venku pak dorostenci U16 .

Ženy – krajský přebor

Auto Škoda  – BK Beroun      86 : 53

Proti družstvu Berouna si boleslavská děvčata, vzhledem ke kladné vzájemné bilanci, věřila.Po vydařené první čtvrtině, kterou AŠ vyhrála 28:7, pokračovalo družstvo v dobrém výkonu po celé utkání a i když vzhledem vysokému náskoku v závěru trochu polevilo, dosáhlo přesvědčivého vítězství rozdílem 33 bodů. V utkání dostaly příležitost všechny hráčky, včetně dorostenek, a za předvedený výkon si jistě zaslouží pochvalu.

Body a sestava: Sopirjaková 18, Kubínová 17, Antošová 16, Chmelová a Ondrášiková po 8, Bonaconzová 6, Nerudová a Osaulenko po 4, Kolářová 3, Němečková 2.

Auto Škoda – Sokol Dobříchovice     79 : 47

Nedělní soupeř vzhledem k tomu, že dokázal AŠ v loňské sezóně porazit, budil větší respekt. Přes váhavý začátek se AŠ podařilo zpřesněním hry a plněním pokynů trenéru odskočit do půlky utkání o 20 bodů. V trendu zlepšování hry děvčata pokračovala i v druhé polovině a výsledkem bylo jasné vítězství 79 :47.

Body a sestava: Kubínová 15, Sopirjaková 13,  Antošová 12, Osaulenko 11, Chmelová 9, Ondrášiková 7, Bonaconzová, Kolářová a Nerudová po 4.

Muži C - krajský přebor II.

V obou utkáních Auto Škoda těžila ze zkušeností hráčů starší hráčské generace a dravosti mladých hráčů, kteří mají v týmu C možnost získávat zkušenosti v mužském basketbalu. Nejstarším hráčem týmu je Jiří  Nezavdal ročník 1958 a nejmladším Martin Bušek ročník 1993. V týmu hrají otcové se svými syny – Petr Bušek se syny Janem a Martinem a Ivo Hostonský se synem Janem.

Auto Škoda  – TJ Tatran Kostelec nad Černými lesy       83 : 67

Body : Bušek P. 26, Kažmír  21, Hostonský J.14, Bušek M. 10, Bušek J. 4, Jonáš L. 4,  Jánský 2, Červinka 2.

Auto Škoda – BC Kolín C       87 : 68

Body : Bušek P. 21, Kažmír 20, Kovárik P. 16, Bušek M. 12, Váně  10, Bušek J. 6, Nezavdal 2.

Dorostenci U16 - liga

V sobotním dvojutkání na Žižkově a v Českých Budějovicích dosáhlo konečně družstvo chlapců  v lize U16 zaslouženého a dlouho očekávaného vítězství.

Sokol Žižkov – Auto Škoda      73 :61

V utkání kde pražský celek byl papírovým favoritem se výsledek dlouho pohyboval  kolem  rozdílu dvou ,tří bodů. V poslední čtvrtině pak vzrostl rozdíl až na 18 bodů ,které AŠ snížila až presingovou obranou na  přijatelných 12  bodů teprve v závěru utkání

Body  za AŠ:  Duc LE ANH 30, Šimůnek 17,Buďa 4,Dudek 4, Kerda, Vít, Krejcar po 2.

BK České Budějovice – Auto Škoda     62:83

V nedělním utkání na půdě BK České Budějovice dosáhli chlapci u 16 zaslouženého vítězství. Po  dobře vedené první a  druhé čtvrtině  přišlo malé zaváhání kdy soupeř snížil desetibodový  náskok a ujal se vedení o 2 body. Hráči Mladé Boleslavi zlepšenou obranou a přechodem do rychlého protiútoku zvrátili výsledek na svou stranu a  porazili soupeře 21 bodovým rozdílem.

Body za AŠ : Šimůnek 31, Duc LE ANH 27,Zlámaný 9,Kerda 6, Křovina 4, Dudek 4,Vít 2.

Žákyně - liga

Auto Škoda : Loko Karlovy Vary   38:92

Sobotní duel měl od začátku jednoznačný průběh, když hostující hráčky přehrávaly domácí tým po všech stránkách. Zkraje to vypadalo na totální debakl AŠ, ale díky částečně zlepšené obraně boleslavského týmu se podařilo zabránit 100 bodovému přídělu. Tým Karlových Varů prokázal své zkušenosti již z loňského ročníku ligy a boleslavským děvčatům předvedl sílu v rychlosti a přitom jednoduchosti hry.

Auto Škoda : BK Baník Most          44:63

Zcela vyrovnané střetnutí bylo k vidění v neděli. Auto Škoda byla v úvodu lepším týmem, ale díky nepřesné koncovce byl na konci úvodní čtvrtiny pouze dvoubodový rozdíl. Boleslavačky přitlačily své soupeřky i v úvodu druhé čtvrtiny, poodskočily na rozdíl 6 bodů, ale pak přišel totální bodový výpadek v druhé polovině druhé čtvrtiny a hostujícímu týmu se podařilo výsledek otočit. O výsledku rozhodla především střelecká produktivita obou týmů, ale i přes porážku si boleslavské hráčky zaslouží pochvalu za předvedenou hru a bojovnost.

Sestava AŠ: Andltová 8, Bartošová 5, Chlistovská 8, Čermáková 10, Elznicová, Hollósi, Kubínová 29, Levová, Naimanová 8, Nepokojová 4, Vodseďálková 10, Zákoutská.