Erb města Mladá Boleslav Oddíl na facebooku Logo oddílu Znak České basketbalové federace Znak České basketbalové federace
 Dnešní datum: 28.03.2024  | Hlavní stránka | Zápasy | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Vydáno dne 05. 05. 2009 (1861 přečtení)

Až páté utkání finále play off krajského přeboru mužů v basketbalu rozhodne o postupujícím do 2. ligy. Ke třetímu a čtvrtému utkání v Benešově odjíždělo v minulém víkendu družstvo mužů AŠ Mladá Boleslav s vedením 2:0 na zápasy a s cílem rozhodnout v jednom z těchto utkání celé play off. Třetí utkání vyznělo jasně ve prospěch družstva Benešova, ale čtvrté utkání bylo vyrovnanou dramatickou bitvou až do konce utkání.

Hráči AŠ sice prohrávali po první polovině o 16 bodů, ale zlepšeným výkonem, hlavně v obranné fázi, dokázali dotáhnou náskok soupeře a dokonce v utkání 24 vteřin před koncem vedli o tři body. Osm vteřín před koncem základní herní doby rozhodl Benešov šťastnou střelou za tři body o prodloužení . V prodloužení pak měli více psychických sil hráči Benešova a podařilo se jim zvítězit těsným rozdílem tří bodů.

Vyrovnanost a dramatičnost utkání slibuje kvalitní utkání i v rozhodujícím pátém utkání, které bude sehráno ve středu 6. května na palubovce sportovní haly v Mladé Boleslavi od 18:15.

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jirka Mladý | Vytisknout článek )