16.-17.10.2021 NRL U15G - Basket Říčany a TJ Sokol Blatná
Autor: Jirka Mladý <jm.mb(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 18. 10. 2021

První zápasy NRL U15G venku, oba vítězné. vs. Říčany 61:32 (10:8, 22:16, 41:25) vs. Blatná 146:10 (44:2, 83:4, 118:7)

V Říčanech to bylo upracované, vydřené vítězství, soupeř bojoval a nedaroval nám zápas zadarmo. V prvních dvou čtvrtinách jsme neproměňovali vyložené příležitosti, samostatné nájezdy do koše a místo abychom soupeři hned od začátku odskočili, jsme se první půlkou protrápili. Rozhodující trhák přišel až ve 3. čtvrtině, tato část hry se nám vydařila a zlomila zápas.

V neděli jsme si zajeli do Jižních Čech do Blatné, týmu, který s basketem začíná, ale hraje s velkým nadšením 👍. V tomto zápase jsem chtěl po holkách, aby se hlavně zaměřily na úspěšnost zakončování z jasných pozic.

Na závěr jsme naší první stovku v mistrovských soutěžích oslavili 🍾🍾🥳 Bača napekla výborný (MŇAM) dort 🎂 pro Kecku k narozkám, která mimo jiné oslavila narozeniny i střeleným 🏀100-tým bodem v zápase.