7.4.2018 Muži A - Fio Banka Jindřichův Hradec
Autor: Jirka Mladý <jm.mb(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 08. 04. 2018

Sedm statečných vybojovalo naději pro odvetu

Pouze v sedmi hráčích, oslabeni marodkou, odjížděli v sobotu basketbalisté TJ Auto Škoda k prvnímu semifinálovému utkání II. basketbalové ligy do Jindřichova Hradce. V utkání rozhodně nebyli favoritem, ale svým výkonem si dokázali vybojovat vcelku dobrou pozici pro odvetu a v případě vítězství na domácí půdě o 7 bodů postoupí do finále.

Basket Fio banka Jindřichův Hradec B – TJ AŠ Mladá Boleslav 84:78 (18:25 38:45 54:66)

Po nevydařeném úvodu se hosté po oddechovém čase vzchopili, dokázali přejít do vedení o 7 bodů, které si udrželi do konce druhé čtvrtiny. Hosté pokračovali ve výborném výkonu i ve třetí a čtvrté čtvrtině a utkání se rozhodovalo až v posledních minutách. V těchto okamžicích se začal prosazovat hráč A týmu Jindřichova Hradce z NBL Dlugoš, který v závěru utkání zvrátil vítězství na stranu domácích.

Body AŠ: Kejmar 22, Procházka 17, Dvořák 15, Heršálek 14, Pacovský 6, Coufal 4, Ďurech

Rozhodující druhé utkání se hraje v sobotu 14.4.2018 v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi od 12,00 hod.