Na vítězství v 1. lize basketbalisté Auto Škody opět nedosáhli
Autor: Jirka Mladý <jm.mb(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 10. 11. 2011

Sokol Hradec Králové – TJ AŠ Mladá Boleslav   91:70

První čtvrtinu začalo družstvo Auto Škody  velmi pozorně, výborně bránilo a úspěšně zakončovalo své útočné akce. Na konci první čtvrtiny tak vedlo 19:23.  Výkon družstva v této části hry tak dával naději pro další vývoj utkání.

V druhé čtvrtině se však obraz hry změnil tak, jako by nastoupilo do hry úplně jiné družstvo. Nepřesné přihrávky a nízká úspěšnost střelby způsobily změnu stavu ve prospěch soupeře. Ve druhé čtvrtině získaný 16 bodový náskok si Sokol již nedal vzít i když se Auto Škoda vrátila ke své hře z první čtvrtiny a zbytek utkání byl vyrovnanou partií.

„ Utkání jsme ztratili v 5 minutách druhé čtvrtiny, kdy družstvo vypadlo z nastaveného rytmu hry v první čtvrtině. Ani zlepšený výkon v dalším průběhu již nesmazal manko druhé čtvrtiny. Potěšil mně zlepšený výkon Lukáše Horáka, který  byl s 15 body nejlepším střelcem utkání“, řekl k utkání trenér Rudolf Skřivánek jr.

Body AŠ: Horák 15, Sýkora 12, Valc J. 11, Dvořák D. 11, Dvořák P. 8, Skřivánek 5, Kejmar 4, Ďurech 2, Pacovský 2.

Trojky:  5:8,  TH:  15/9 : 15/9, Fauly: 14:14  Průběh:  19:23, 52:36, 75:52