Naši muži nestačili na Zlín
Autor: Jirka Mladý <jm.mb(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 02. 11. 2011

Auto Škoda Mladá Boleslav – Proton Zlín 70:90

Boleslavští prvoligoví basketbalisté hostili v dalším kole jednoho z favoritů soutěže družstvo Proton Zlín. V úvodní čtvrtině hosté zúročili své ligové zkušenosti a odskočili domácím na rozdíl 13. bodů. Teprve poté se domácí osmělili a zlepšenou obranou a střelbou z dlouhé vzdálenosti snížili v 19. minutě na rozdíl nadějných čtyř bodů. Dvě zbytečné chyby v závěru poločasu zastavili ukazatel skóre na stavu 41:49. Ve druhém poločase hosté zpřesnili hru, přitvrdili obranu a pozvolna zvyšovali náskok na konečných 70:90.

„Hráčům nelze upřít snahu a touhu po vítězství, ale takovéto soupeře můžeme porazit jen po mimořádných výkonech všech hráčů, jako například dnes předvedl kapitán družstva Daniel Dvořák.“ řekl k průběhu utkání hrající trenér Skřivánek ml.

Body AŠ: D.Dvořák 27, J.Valc 9, Horák a Sýkora 8, Skřivánek 6, Frýda a Pacovský 4, P.Dvořák a  Procházka 2, Ďurech a Kejmar

Nejužitečnější hráč: D.Dvořák Trojky: 6:3 TH: 9/8:21/15 Fauly:23:17 Průběh:13:26, 41:49, 53:68

V dalším kole 6.11.2011 zajíždí basketbalisté Auto Škody do Hradce Králové a doma je opět uvidíme v sobotu 12.11.2011 proti suverénu letošního ročníku BK Lions Jindřichův Hradec. Utkání začíná v 17,00 v Městské sportovní hale.